![](https://dynamic-view.gr/wp-content/uploads/2021/10/Social-Media-by-Dynamic-View.jpg)
Social Media Management for ” Ταπητοκθαριστήριο & Έκθεση Χαλιών Παναγόπουλος”
Το Ταπητοκαθαριστήριο Παναγόπουλος εκφράζοντας τις θερμές μας ευχαριστίες προς τους ανθρώπους που μας στηρίζουν επί 15 χρόνια τώρα, δημιούργησε το μοναδικό στο Νομό Ηλείας εργοστάσιο καθαρισμού ταπήτων- χαλιών μοκετών σε ιδιόκτητο χώρο 3000 τ.μ. παραπλεύρως της Εθνικής Οδού Πύρου – Πατρών.
Το Ταπητοκαθαριστήριο Παναγόπουλος είναι σήμερα, μια σύγχρονη άρτια τεχνολογικά εξοπλισμένη μονάδα που σας προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες περιποίησης των χαλιών σας.
Ο δρόμος όμως δεν τελειώνει στο σήμερα. Καινούργιες συνεργασίες και συνεχής έρευνα για την καλύτερη δυνατή ποιότητα παρεχόμενων υπηρεσιών και προϊόντων μας οδήγησε μέσα σε 5 χρόνια να είμαστε στα 15 πρότυπα εργαστάσια καθαρισμού ταπήτων σε όλη την Ελλάδα.
![](https://dynamic-view.gr/wp-content/uploads/2021/10/Επαναφορά-Χρωμάτων-1024x1024.png)
Όταν η ανάγκη για εργασία γίνεται μεράκι τότε ο καθαρισμός των χαλιών είναι σεβασμός απέναντι σε όλους εσάς.
![](https://dynamic-view.gr/wp-content/uploads/2021/10/ΧΑΛΙΑ-ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ-3.jpg)